Migros’un ardından bir market daha: Patiswiss kararı

Patiswiss‘in yönetim kurulu başkanı Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu, bir sosyal medya kullanıcısının küflü çikolata paylaşımına sert tepki gösterdi. Yaşananların sosyal medyada büyük tepki çekmesi ardından Migros’tan sonra bir diğer süpermarket..

Migros’un ardından bir market daha: Patiswiss kararı
Son Güncelleme: Whatsapp

Patiswiss‘in yönetim kurulu başkanı Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu, bir sosyal medya kullanıcısının küflü çikolata paylaşımına sert tepki gösterdi. Yaşananların sosyal medyada büyük tepki çekmesi ardından Migros’tan sonra bir diğer süpermarket firması Carrefour da Patiswiss ürünlerini satıştan kaldırdı.

Migros'un ardından bir market daha: Patiswiss kararı

Ankara merkezli çikolata fabrikası Patiswiss’in Yönetim Kurulu Başkanı Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu, bir sosyal medya kullanıcısının küflü çikolata paylaşımı sonrası çok sert bir tepki verdi. Kullanıcının evindeki nem oranını kontrol etmesini ve marka karalama yapmaması gerektiğini savunan Tunaoğlu, “Karşında dev Migros ve biz varız” diyerek dava açma tehdidinde bulundu.

MİGROS RAFTAN İNDİRDİ

Bu sözlerin ardından Migros, Patiswiss ürünlerini Migros Mobil uygulamasından kaldırarak Tunaoğlu’na ve şirkete tepki gösterdi.

CARREFOUR DA SATIŞLARI DURDURDU

Türkiye’nin en büyük süpermarket firmalarından biri olan Carrefour da Migros gibi Patiswiss marka ürünleri satıştan kaldırdı. Carrefour’un internet mağazasından yapılan aramada ürünlerin siteden tamamen silindiği görüldü.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.