UEFA Avrupa Ligi
Atalanta BC
22:00
Bayer Leverkusen
Kulüp Hazırlık Maçları
Tottenham
12:45
Newcastle United FC
VfL Germania 1894
19:00
Eintracht Frankfurt
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
15:30
15:30
Hollanda - Eredivisie
19:45
İtalya - Serie A, Kadınlar
17:00
İtalya - Serie C, Yükselme Playoffları
21:30
Portekiz - U23 Taca Revelacao
17:00
19:30
Rusya - 2. Liga, Division A
16:30
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
16:00
18:00
Suudi Arabistan - 1.Lig
19:00
ABD - US Open Kupası
02:00
03:05 0 : 3 MS
MS
03:30
05:00
05:30
ABD - USL Lig 2
01:00 4 : 2 MS
MS
01:00 0 : 3 MS
MS
02:00
02:30
18:00
23:00
23:30
23:30
ABD - USL W Ligi
01:30
02:00
04:00
04:30
Almanya Amatör - Bayernliga Düşme/Yükselme
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
20:30
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:00
20:15
Arjantin - Arjantin Kupası
03:10 6 : 5 P: 5 - 4
90'
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
Arjantin - Primera C
21:30
21:30
Arjantin - Profesyonel Lig
02:00 1 : 0 MS
MS
Arjantin - Torneo Federal A
21:30
ER
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:00
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
13:15
Azerbaycan - Birinci Lig
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
Bolivya - Profesyonel Lig
03:00 3 : 2 MS
MS
22:00
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
17:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
Botsvana - Premier Lig
16:00
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:00
02:00
Brezilya - Carioca, Serie A2
21:00
Brezilya - Copa do Brasil
01:30 3 : 0 90'
90'
03:30 8 : 7 P: 5 - 4
90'
Brezilya - Paulista, Kadınlar
01:30
21:00
Brezilya - Roraimense
02:00
04:00
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
21:00
21:00
21:00
22:00
22:00
23:00
Bulgaristan - Parva Liga
16:00
18:30
Çekya - kupa
19:00
Çekya - MSFL
17:00
18:00
18:00
18:30
18:30
18:30
18:30
19:00
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
15:00
Ekvador - LigaPro Primera A
23:30
Ekvador - Serie B
00:30 : 90'
90'
03:00 1 : 1 MS
MS
23:00
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
05:00
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
Estonya - Premium Liiga
19:00
19:00
Finlandiya - Veikkausliiga
18:00
18:00
20:00
Finlandiya - Ykkonen
18:30
18:30
18:30
19:00
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Gana - Premier Lig
18:00
ER
18:00
Hırvatístan - Hırvat Kupası
19:00
İsveç - İsveç Kupası
19:45
20:00
20:30
İsveç - Superettan
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
Japonya - J. Lig Kupası
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
Kanada - Kanada Şampiyonası
02:00 8 : 1 MS
MS
05:30
Kazakistan - Birinci Lig
14:00
16:00
16:00
Kolombiya - Primera B
03:00 1 : 1 MS
MS
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
ER
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:30
13:30
13:30
Kosova - Kosovo FA Kupası
16:00
Kuzey Makedonya - Makedonya Kupası
20:00
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Macaristan - NB I, Kadınlar
17:30
Mali - Ligue 1
19:30
Mısır - 2. Division A
17:00
17:00
Norveç - 1. Division
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
Özbekistan - Pro Liga
16:00
Paraguay - 2.Lig
21:30
21:30
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:30 3 : 1 90'
90'
03:00 5 : 0 MS
MS
21:30
Romanya - Liga 3
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
16:00
Tunus - Lig 1
17:30
17:30
Uluslararası Gençlik Ligi - U18 Hazırlık Maçları
13:30
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları
18:30
Vietnam - V-Ligi
14:00
14:00
14:00
Yunanistan - Süper Lig 2
14:00
16:00
ER
16:00
ER
16:00
16:00
16:00
16:00
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.