2024 Modasının Gözdesi “NUR SÖNMEZ FASHİON”

Ankara Meyra Palace’ta Models of Turkey 2024 yarışmasında yapılan defilelerde, Nur Sönmez Fashion defilesi o geceye resmen damgasını vurdu… Modaya yön veren tasarımlarıyla şehirli kadının vazgeçilmez tutkusu Nur Sönmez defilesi, rengârenk kıyafetler..

2024 Modasının Gözdesi “NUR SÖNMEZ FASHİON”
Son Güncelleme: Whatsapp

Ankara Meyra Palace’ta Models of Turkey 2024 yarışmasında yapılan defilelerde, Nur Sönmez Fashion defilesi o geceye resmen damgasını vurdu…

Modaya yön veren tasarımlarıyla şehirli kadının vazgeçilmez tutkusu Nur Sönmez defilesirengârenk kıyafetler eşliğinde Joker Ajans’ın deneyimli modellerinin sunumu ile gerçekleşti. Defile sonunda Nur Sönmez’e organizasyona vermiş olduğunuz desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

2024’ün Efsanesi NUR SÖNMEZ Oldu…

Defilede alkışlar eşliğinde podyumda yerini alan Nur Sönmez yaptığı açıklamada; “Sezonun renkleri ve yeni modellerinin bulunduğu giysileri Joker ajans Kızları muhteşem bir defile ile tanıttılar. Kadınlar her şeyin en güzelini hak ediyor. Kadın olmak mükemmel bir duygu, kadınları giydirmek ise mükemmel ötesi.

NUR SÖNMEZ

Aynı zamanda Models of Turkey 2024 Jüri üyesi olan Nur Sönmez,  giydiği kıyafeti ile de gecede en çok beğenilenler arasında ilk sıraya yerleşti.

ESRA AVŞAR

CEYDA YIĞMAN

ÖZEN ÖZER – DERYA DENİZ – ŞİİR YOLAÇAN ve HÜRAY ERTÜRK Mahşerin 4 tatlısı

DİANA ERMAK

HÜRAY ERTÜRK

ESRA AVŞAR

NABİHA

DİANA ERMAK

İLAYDA GÜVENÇ

Veee Gecenin Gözdesi NUR SÖNMEZ FASHİON

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.